Demag-AC350-1

Dźwig samojezdny 350 ton

Dźwig samojezdny TEREX DEMAG AC-350 to największy z samojezdnych dźwigów w naszej ofercie. Sprawdź parametry i charakterystykę dźwigu samochodowego 350 ton.

dzwig-samojezdny-200-ton

Dźwig samojezdny 200 ton

Samochodowy żuraw TEREX DEMAG AC-200 to nowoczesny żuraw budowlany o dużym udźwigu, z dodatkowym wysięgnikiem pomocniczym. Sprawdź charakterystykę żurawia samochodowego 200 ton oraz jego podstawowe parametry.

zuraw-samojezdny-160-ton

Żuraw samojezdny 160 ton

Dźwig samochodowy TEREX DEMAG AC-160-2  to trzeci co do wielkości dźwig samojezdny w naszej firmie. Sprawdź parametry i charakterystykę dźwigu samochodowego 160 ton.

zuraw-samojezdny-130-ton

Żuraw samojezdny 130 ton

Żuraw samojezdny TEREX-DEMAG AC-140 zapewnia udźwig do 130 ton. Sprawdź podstawowe parametry oraz charakterystykę naszego samojezdnego żurawia, który na pewno spełni wszelkie oczekiwania.

dzwig-teleskopowy-110-ton

Dźwig teleskopowy 110 ton

Dźwig samojezdny DEMAG AC100/5  posiada 6 osi, a jego udźwig to maksymalnie 110 ton. Sprawdź jego podstawowe parametry oraz charakterystykę. Nasz dźwig samojezdny 110 ton jest gotowy do pracy.

zuraw-samojezdny-100-ton

Żuraw samojezdny 100 ton

Żuraw samochodowy TEREX DEMAG AC100/4L o udźwigu 100 ton. Sprawdź charakterystykę i podstawowe parametry jednego z najpopularniejszych żurawi samochodowych w naszej ofercie.

dzwig-samojezdny-70-ton

Dźwig samojezdny 70 ton

Dźwig samojezdny Grove GMK 4070 o  udźwigu 70 ton sprawdza się doskonale ze średnimi ciężarami. Sprawdź charakterystykę i parametry samojezdnego dźwigu do 70 ton.

zuraw-samochodowy-60-ton

Żuraw samochodowy 60 ton

Żuraw samochodowy Faun Tadano HK-60L o udźwigu do 60 ton to kolejny żuraw do pracy ze średnimi ciężarami. Sprawdź parametry i podstawową charakterystykę naszego żurawia samochodowego 60 ton.

dzwig-teleskopowy-50-ton

Dźwig teleskopowy 50 ton

Dźwig teleskopowy TEREX DEMAG AC 50-1 o udźwigu do 50 ton to jeden z mniejszych dźwigów w naszej ofercie. Sprawdź charakterystykę oraz parametry naszego teleskopowego dźwigu 50 ton.

zuraw-samojezdny-50-ton

Żuraw samojezdny 50 ton

Żuraw samojezdny KRUPP KMK 3050 o udźwigu do 50 ton to kolejny z żurawi do usług związanych z mniejszymi ciężarami. Sprawdź charakterystykę i parametry naszego samojezdnego żurawia do 50 ton.

dzwig-kolowy-50-ton

Dźwig kołowy 50 ton

Dźwig kołowy Liebherr LTM 1045/1 o udźwigu do 50 ton. Sprawdza się doskonale w pracy z mniejszymi ciężarami. Sprawdź parametry i charakterystykę naszego kołowego dźwigo klasy 50 ton.

zuraw-samojezdny-45-ton

Żuraw samojezdny 45 ton

Żuraw samojezdny LIEBHERR LTM-1040 do 40 ton to jeden z najmniejszych żurawi samochodowych dostępnych w naszej firmie. Sprawdź parametry i charakterystykę żurawia samojezdnego klasy 40 ton.

zuraw-samojezdny-35-ton

Żuraw samojezdny 35 ton

Żuraw samojezdny LIEBHERR LTM 1030-2.1 o maksymalnym udźwigu 35 ton. Sprawdź podstawowe parametry i charakterystykę naszego samojezdnego żurawia klasy 35 ton.

zuraw-samojezdny-30-ton

Żuraw samojezdny 30 ton

Żuraw samojezdny LIEBHERR LTM 1030 o maksymalnym udźwigu 30 ton. Jeden z pierwszych dźwigów w naszej ofercie. Sprawdź parametry i charakterystykę samojezdnego żurawia klasy 30 ton.

zuraw-samojezdny-20-ton

Żuraw samojezdny 20 ton

Żuraw samojezdny Grove GMK 2020 o udźwigu do 20 ton – najmniejszy dźwig samojezdny w naszej ofercie. Sprawdź parametry i charakterystykę żurawia samojezdnego klasy 20 ton i wysokości 2,9m!

hds

HDS Palfinger 7 ton

Samochód z HDS Palfinger PK 32080D – 33TM to hydrauliczny dźwig samochodowy o udźwigu do 7 ton. Nasz HDS doskonale sprawdza się przy mniejszych ładunkach. Sprawdź charakterystykę i parametry samochodu HDS.

Żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe do 350 ton Lublin, Łódź i Radom

Nowoczesne dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe dostępne w naszej firmie to modele o różnych parametrach i możliwościach. W zależności od stopnia skomplikowania zlecenia oraz rodzaju i masy ciężaru do przeniesienia – nasz dyspozytor dobierze odpowiedni pojazd, który poradzi sobie ze zleceniem bezproblemowo, sprawnie i szybko.

Korzystając z naszych usług mogą Państwo wynająć dźwigi o maksymalnym udźwigu do 350 ton. 

Nasze dźwigi i żurawie wyposażone są w osprzęt dodatkowy, który pomoże wykonać nawet najtrudniejsze zadania. Zarówno pojazdy, jak i dodatkowe wyposażenie regularnie przechodzą przegląd techniczny i są dopuszczone do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Niezależnie czy wybierają Państwo dźwigi samochodowe czy żurawie samojezdne – zawsze mają Państwo gwarancję korzystania z bezpiecznego i w pełni sprawnego pojazdu dźwigowego.

Każdorazowo dźwigi i żurawie w naszej firmie dobierane są przez doświadczonego dyspozytora, który po zebraniu informacji od zleceniodawcy, dobiera dźwig, który będzie najbardziej odpowiedni do danego typu zlecenia. To bardzo ważne, ponieważ podstawą jest bezpieczeństwo.

Dbamy o to, by nasze dźwigi i żurawie spełniały oczekiwania naszych zleceniodawców. Usługi realizowane są przez doświadczonych operatorów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia UDT do pracy z pojazdami dźwigowymi i podnośnikowymi oraz wieloletnią praktykę. Fachowość naszych operatorów to klucz do dobrej współpracy, bezpiecznego i sprawnego przebiegu prac.

Oferowane dźwigi i żurawie są gotowe do pracy w Lublinie, Łodzi, Radomiu i okolicznych miejscowościach.

Zapraszamy do kontaktu, by wynająć dźwigi samochodowe i żurawie samojezdne.

Ile kosztuje dźwig i żuraw w Lublinie, Łodzi i Radomiu?

„Ile kosztuje wynajem dźwigów i żurawi?” – to bardzo często spotykane pytanie zadawane przez naszych klientów.

Cennik dźwigów i żurawi w usłudze wynajem dźwigów zależy od kilku podstawowych czynników. Przede wszystkim pod uwagę bierzemy rodzaj usługi oraz typ i ciężar ładunku do przeniesienia. Ustalając koszty wynajęcia dźwigów i żurawi nie możemy zapomnieć także o typie i klasie pojazdu, który zostaje oddelegowany do zrealizowania prac. Na cennik żurawi i dźwigów wpływa także lokalizacja wykonywanych prac oraz czas, na jaki nasze pojazdy są wynajmowane. Warto podkreślić, że istotny wpływ na cennik dźwigów i żurawi ma wartość przenoszonego ładunku, w szczególności gdy chodzi o transport maszyn, drogich części konstrukcyjnych np. samolotów.

Każdorazowo, chcąc wynająć nasze dźwigi i żurawie, należy przedstawić możliwie jak najbardziej szczegółowe informacje dotyczące zlecenia. Na ich podstawie nasz dyspozytor będzie mógł dobrać odpowiedni pojazd oraz wycenić usługę indywidualnie.

Elastyczny cennik dźwigów i żurawi

W naszej firmie sztywny cennik dźwigów i żurawi na wynajem nie istnieje. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by zaoferować najbardziej korzystną dla klienta cenę za dźwigi i żurawie wynajmowane na godziny czy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy dźwigi i żurawie w Lublinie, Radomiu i Łodzi na bardzo dobrych warunkach i w przystępnych cenach. Jesteśmy otwarci na współpracę długoterminową, jak i na pojedyncze zlecenia. Gwarantujemy elastyczny cennik dźwigów i żurawi, który z pewnością spełni oczekiwania i pozwoli na podjęcie satysfakcjonującej współpracy.

Dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe nie tylko dla budownictwa

Nowoczesne żurawie i dźwigi są podstawą budownictwa, gdzie pomagają podnosić i przenosić różnego rodzaju ładunki, np. duże elementy konstrukcyjne, materiały budowlane czy nawet pojazdy i maszyny stosowane w budownictwie. Dzięki dźwigom samochodowym możliwe jest montowanie i demontowanie tradycyjnych żurawi wieżowych.

Dźwig i żuraw może być również wykorzystany przy innego rodzaju pracach, jak np. wodowanie barki, wyciąganie pojazdów z rzek i jezior, ustawianie dużych i ciężkich pomników, a nawet sadzenie dużych drzew i krzewów.

Dobrze dobrany dźwig lub żuraw sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża moc udźwigu i duży zasięg ramienia dźwigu.

Jesteśmy gotowi nie tylko na standardowe zlecenia, ale również na ciekawe wyzwania!

Zapraszamy Państwa do kontaktu.