Mini żuraw Jekko 360 – wynajem

Nowoczesne mini żurawie w ofercie wynajem mini żurawi w Lublinie, Łodzi i Radomiu. Sprawdź parametry i charakterystykę mini dźwigu.

Mini dźwigi – mini żurawie Lublin, Radom, Łódź

Mini żuraw czy mini dźwig to pojazdy dźwignicowe idealnie sprawdzające się w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Swoje zastosowanie znajdą wszędzie tam, gdzie potrzebna jest maszyna o dużym udźwigu, a jednocześnie o niewielkich rozmiarach. Mini dźwigi radzą sobie doskonale z zadaniami, do których tradycyjne samochodowe dźwigi i żurawie są zbyt duże. Mini dźwigi na gąsienicach bardzo dobrze radzą sobie w miejscach, które wymagają dużej zwrotności, niewielkich gabarytów. Dzięki zastosowaniu gąsienicy w mini żurawiach, stają się one bardziej zwrotne, mają mniejszą masę i radzą sobie na każdym podłożu.

Mini żurawie na gąsienicach charakteryzują się ogromną precyzją, szybkością i umiejętnością pracy w każdych warunkach, niewielką szerokością i małą masą.

Oferujemy mini dźwigi gąsienicowe, które mogą być wyposażone w osprzęt dodatkowy, taki jak wciągarka z liną czy hak zamocowany do wysięgnika, który można przedłużyć stosując tzw. jib. Długość i kąt nachylenia dodatkowego wysięgnika można regulować w zależności od potrzeb.

W naszej ofercie dostępne są specjalistyczne mini żurawie marki Jekko, wiodącego producenta nowoczesnych i precyzyjnych mini dźwigów wysokiej klasy.

Mini dźwigi dostępne w naszej flocie maszyn wyposażone są w podwójny system zasilania: napęd elektryczny 400V i Diesel.

Zastosowanie mini dźwigów i mini żurawi

Dzięki swojej zwrotności i niewielkim rozmiarom mini dźwigi mają bardzo szerokie zastosowanie i są coraz bardziej popularne wśród naszych klientów.

Najczęściej nasze mini żurawie wykonują takie prace jak:

  • montowanie szyb w miejscach, które są trudno dostępne
  • wszelkiego rodzaju prace wewnątrz kościołów
  • prace wewnątrz hal i magazynów, zwłaszcza o wąskich i ciasnych alejkach
  • prace konserwacyjne, montażowe i wykończeniowe wewnątrz budynków
  • przenoszenie obrazów i rzeźb oraz innych eksponatów w muzeach
  • podnoszenie i przenoszenie ładunku w magazynach marketów

Mini żurawie są bardzo dobrym rozwiązaniem dla usług, które wykonywane są na małej przestrzeni, zarówno na zewnątrz (niewielkie place budowlane, małe place magazynowe), jak i wewnątrz (markety, hale, kościoły, muzea, hale sportowe).

Wynajem mini dźwigów i mini żurawi w Lublinie, Łodzi i Radomiu

Naszym klientom oferujemy wynajem mini żurawi i mini dźwigów długoterminowo i do jednorazowych zleceń. Chętnie nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi, a także z firmami poszukującymi podwykonawcy czy głównego realizatora profesjonalnych usług dźwigowych z wykorzystaniem mini dźwigu.

Chcąc wynająć nasze mini dźwigi w takich lokalizacjach jak Radom, Łódź czy Lublin – wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić szczegółowe informacje dotyczące zlecenia do wykonania. Najbardziej istotne dane to czas i miejsce realizacji prac, rodzaj i ilość ładunku do przeniesienia, charakterystyka podłoża, po którym będzie się przemieszczać nasz mini dźwig gąsienicowy czy wszelkiego rodzaju przeszkody (np. niski strop, wąskie drzwi), z którymi mini żuraw będzie musiał sobie poradzić.

Nasi dyspozytorzy pomogą ustalić dogodny termin realizacji i oddelegują do pracy najlepsze mini żurawie wraz z profesjonalną obsługą operatorską. Dostępne w naszej firmie mini dźwigi gąsienicowe każdorazowo obsługiwane są przez operatora posiadającego odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń wymagających dużej precyzji, umiejętności oraz nieszablonowego podejścia.

Zapraszamy do współpracy w Lublinie, Radomiu, Łodzi i okolicach.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą mobilnych żurawi wieżowych, które idealnie sprawdzą się przy usługach wymagających większego zasięgu i udźwigu, niż mini żurawie.