mały wózek teleskopowy

Mały wózek teleskopowy 2,5t

Mały wózek teleskopowy dostępny w usłudze wynajmu ładowarek teleskopowych. Sprawdź parametry i charakterystykę pojazdu.

ładowarka teleskopowa 13m

Ładowarki teleskopowe 13m

Nowoczesna ładowarka teleskopowa 13m dostępna w usłudze wynajem ładowarek teleskopowych w Łodzi, Lublinie i Radomiu.

ładowarki teleskopowe 17m

Ładowarki teleskopowe 17m

Ładowarki teleskopowe 17m dostępne w Łodzi, Radomiu i Lublinie. Sprawdź parametry i charakterystykę ładowarki teleskopowej.

ładowarka teleskopowa 16m

Ładowarka teleskopowa 16m z koszem

Nowoczesna ładowarka teleskopowa 16m z koszem dostępna w Lublinie, Radomiu i Łodzi. Sprawdź charakterystykę i parametry pojazdu.

ładowarka teleskopowa obrotowa

Ładowarka teleskopowa obrotowa 18m

Ładowarka teleskopowa obrotowa dostępna w miejscowościach Łódź, Lublin, Radom i okolice. Sprawdź parametry i charakterystykę pojazdu.

ładowarka teleskopowa roto

Ładowarka teleskopowa ROTO 21m z koszem

Ładowarka teleskopowa Roto dostępna w usłudze wynajem ładowarek w Radomiu, Lublinie i Łodzi. Sprawdź parametry i charakterystykę pojazdu.

Ładowarki teleskopowe Lublin, Łódź i Radom

Ładowarki teleskopowe, nazywane również wózkami podnośnikowymi ze zmiennym wysięgnikiem, to pojazdy zaliczane do specjalizowanych wózków widłowych. Charakteryzuje je wielozadaniowość i uniwersalność oraz naprawdę wysoka wydajność. Poszczególne modele różnią się między sobą udźwigiem oraz maksymalną wysokością podnoszenia.

Ładowarki teleskopowe dostępne w naszej firmie:

  • czołowe
  • obrotowe

Oferujemy zaawansowane technologicznie ładowarki teleskopowe takich marek jak Dieci, Merlo, JBC czy Manitou. Każda ładowarka teleskopowa doskonale spełnia swoje funkcje i może zostać wzbogacona o dodatkowe elementy.

Dla każdego modelu ładowarki teleskopowej oferujemy specjalistyczny osprzęt dodatkowy:

  • chwytaki
  • łyżki
  • widły
  • żurawik hydrauliczny
  • platformy robocze
  • pługi
  • kosiarki
  • inne

Wykorzystanie dodatkowego wyposażenia sprawia, że ładowarki teleskopowe są wielozadaniowe i mogą z powodzeniem zastąpić kilka innych pojazdów. Za pomocą ładowarki z odpowiednio dobranym osprzętem można transportować palety, przewozić różnego rodzaju materiały czy bele siana. Ładowarka teleskopowa z osprzętem może zastąpić tradycyjny podnośnik koszowy czy pług, a nawet kosiarkę.

Dostępne w naszej firmie ładowarki teleskopowe to najnowocześniejsze modele, które posiadają odpowiednie atesty i dokumentację uprawniającą do pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, oferujemy kilka modeli ładowarek i nie boimy się inwestowania w nowe pojazdy, które kilka razy w roku uzupełniają i rozbudowują naszą flotę maszyn.

Ładowarki teleskopowe obrotowe

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bardzo popularny i chętnie wynajmowany model, jakim jest ładowarka teleskopowa obrotowa. Ładowarki teleskopowe obrotowe ROTO przystosowane są do transportu towarów i osób o maksymalnej masie 5000 kg i na wysokość do 30 metrów. Cechą charakterystyczną tego typu ładowarek jest możliwość obrotu o 360 stopni. Obrót zwiększa zastosowanie pojazdu i znacząco wpływa na jego uniwersalność, dzięki czemu ładowarka teleskopowa obrotowa sprawdza się idealnie w bardzo szerokim zakresie prac i usług.

Jako nieliczni w branży oferujemy wynajem ładowarki teleskopowej obrotowej wraz z profesjonalną obsługą. Wynajmując naszą obrotową ładowarkę z teleskopem nie pobieramy od klientów kaucji.

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych realizujemy w Łodzi, Lublinie i Radomiu oraz w okolicznych miejscowościach.

Zastosowanie ładowarek teleskopowych

Ładowarka teleskopowa, z uwagi na swoją wielozadaniowość i uniwersalność, znajduje szerokie zastosowanie i jest chętnie wynajmowana. Główne obszary działania to rolnictwo, budownictwo i przemysł. Coraz częściej ładowarki teleskopowe realizują prace w leśnictwie.

W branży budowlanej ładowarka teleskopowa z powodzeniem zastępuje podnośniki koszowe czy platformy ruchome i podesty robocze, transportuje elementy konstrukcyjne czy materiały budowlane.

W leśnictwie najczęściej ładowarki z teleskopem stosowane są przy transporcie drewna.

Prace w rolnictwie to przede wszystkim przewóz i podnoszenie beli siana czy słomy, przenoszenie paszy dla zwierząt i obornika, a także wszelkiego rodzaju prace w pomieszczeniach zamkniętych. Przydatne są tutaj osprzęty dodatkowe, takie jak widły, chwytaki czy łyżki.

Model ładowarki teleskopowej dobieramy w zależności od zadań, z którymi pojazd będzie musiał sobie poradzić. Chcąc wynająć ładowarkę w naszej firmie, warto przedstawić możliwie jak najbardziej szczegółową charakterystykę zadań, do których ładowarka teleskopowa będzie wykorzystywana. Na tej podstawie nasi dyspozytorzy będą mogli pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniej ładowarki.

Wynajem ładowarek teleskopowych

Oferujemy profesjonalny wynajem ładowarek teleskopowych dla przemysłu i budownictwa. Nasze ładowarki teleskopowe z przyjemnością wynajmujemy klientom indywidualnym i firmom poszukującym solidnego podwykonawcy czy firmy w pełni odpowiedzialnej za usługi realizowane ładowarkami teleskopowymi.

Nasze ładowarki teleskopowe to najbardziej optymalne rozwiązania i gwarancja sprawnego przebiegu prac wysokościowych. Nasi dyspozytorzy, posiadający odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, dobierają ładowarkę teleskopową i jej parametry tak, aby usługi zostały wykonane precyzyjnie, solidnie i bezproblemowo, a przy tym w ekonomicznej cenie, która usatysfakcjonuje zleceniodawcę.

Realizujemy wynajem ładowarek teleskopowych krótkoterminowy i długoterminowy, w zależności od potrzeb naszego klienta.

Wynajem ładowarki teleskopowej w wielu przypadkach jest ekonomiczniejszym rozwiązaniem, niż zakup własnego pojazdu. Co więcej, oszczędność polega również na braku konieczności zatrudniania wykwalifikowanego operatora ładowarki. Korzystając z naszych usług klient nie musi martwić się o dobór odpowiedniego pojazdu czy o doświadczoną obsługę ładowarki.

Wynajem ładowarek teleskopowych Łódź, Radom i Lublin

Nasza firma specjalizuje się w usługach ładowarkami teleskopowymi w Warszawie, ale w związku z nieustannym rozwojem, rozszerzamy wynajem ładowarek teleskopowych o Łódź, Lublin, Radom i okoliczne miejscowości.

Nasze nowoczesne ładowarki teleskopowe w usłudze wynajmu oferujemy wraz z wykwalifikowaną obsługą. Zatrudniamy doświadczonych operatorów ładowarek teleskopowych i pozostałych pojazdów dostępnych w naszej firmie.

Wynajem ładowarki teleskopowej z profesjonalną obsługą to gwarancja sprawnej współpracy i bezproblemowej pracy ładowarki w miejscu realizacji zlecenia. 

Operatorzy ładowarek teleskopowych posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie oraz predyspozycje, dzięki którym usługi wykonywane są na należytym, wysokim poziomie.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Wynajem ładowarek teleskopowych Łódź, Lublin i Radom realizujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.