JLG-4x4

Platformy robocze

Platforma robocza dostępna w usłudze wynajem platform roboczych w Łodzi, Lublinie i Radomiu. Sprawdź charakterystykę i parametry techniczne platformy roboczej.

Podesty ruchome i platformy robocze: Lublin, Radom i Łódź

Samojezdne podesty teleskopowe i platformy robocze to pojazdy i urządzenia służące do realizowania prac wysokościowych, montażowych i konstrukcyjnych w miejscach, które są trudno dostępne. Charakteryzują się nie tylko mniejszym rozmiarem, ale również mniejszym zasięgiem i udźwigiem niż duże podnośniki koszowe. Oferowane przez naszą firmę podesty ruchome mogą pracować na wysokościach do 22 metrów, w miejscach, które są oddalone od punktu ustawienia platformy o nawet 17 metrów.

Platformy robocze i podesty ruchome należą do pojazdów transportu bliskiego. Ich głównym zadaniem jest transport osób oraz narzędzi w pionie i w poziomie. Dzięki ich stosowaniu transport pracowników i narzędzi realizowany jest bezpiecznie i wydajnie. Dodatkową zaletą jest realizacja usług w sposób ekonomiczny.

Podesty ruchome można podzielić na kilka podstawowych typów.

Podział ze względu na konstrukcję:

  • podesty ruchome masztowe
  • podesty ruchome wiszące
  • podesty ruchome przejezdne

Podział ze względu na rodzaj wysięgnika:

  • platformy robocze przegubowe
  • platformy robocze nożycowe
  • platformy robocze teleskopowe
  • platformy robocze przegubowo-teleskopowe

Podział ze względu na rodzaj napędu:

  • platformy robocze elektryczne
  • podesty ruchome spalinowe
  • platformy robocze ręczne

Podstawowe zastosowanie podestów ruchomych i platform roboczych

Podesty ruchome i platformy robocze stosowane są głównie w branży budowlanej, aczkolwiek doskonale odnajdują się również w przemyśle i branży usługowej. Wykorzystanie podestu ruchomego zależy głównie od jego konstrukcji.

Najczęściej spotykane zadania, które można wykonać dzięki pomocy podestu ruchomego to mycie okien na wysokości, prace przy liniach wysokiego napięcia, przycinanie drzew i krzewów, prace modernizacyjne przy latarniach ulicznych i sieci trakcyjnej komunikacji miejskiej, prace magazynowe oraz montażowo-remontowe. Spotykane jest także zastosowanie podestów ruchomych i platform roboczych w branży reklamowej i eventowej, np. przy wyklejaniu billboardów reklamowych bądź przy pracach modernizacyjnych neonów reklamowych.

Warto wiedzieć, że inny typ podestu ruchomego będzie idealny do prac w sektorze usługowym, a inny będzie najlepszym rozwiązaniem do realizowania zadań w przemyśle. Podest ruchomy gąsienicowy bardzo dobrze sprawdzi się w realizacji usług na placach budowlanych czy w zakładach przemysłowych. Podest ruchomy samojezdny i kołowy będzie idealny do prac w sektorze usług i w branży reklamowej.

Parametry techniczne, takie jak udźwig nominalny, maksymalna wysokość platformy roboczej, zasięg roboczy platformy roboczej, prędkość podnoszenia i opuszczania platformy czy wymiary platformy roboczej mają kolosalny wpływ na sposób wykorzystania podestów ruchomych.

Wynajem podestów ruchomych i platform roboczych w Łodzi, Radomiu i Lublinie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – bardzo ważne miejsce w naszej ofercie zajmują platformy robocze i samojezdne podesty ruchome. W naszej flocie pojazdów znajdą Państw spalinowe podesty ruchome i platformy 4×4, które gwarantują wysoką jakość, sprawne działanie i najwyższy stopień bezpieczeństwa. Profesjonalny wynajem platform roboczych i podestów ruchomych teleskopowych realizujemy w lokalizacjach takich jak Łódź, Radom, Lublin i okolice.

Stawiamy głównie na samojezdne podesty ruchome teleskopowe z napędem silnikiem diesla, czyli podnośniki mobilne, a także terenowe podesty ruchome i spalinowe podesty ruchome. Nasze platformy robocze to pojazdy najlepszych producentów, takich jak renomowana firma JLG.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną pomoc w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań i pojazdów, które doskonale poradzą sobie ze stawianymi przed nimi zadaniami. Nasi dyspozytorzy dobierają platformy robocze i podesty ruchome do konkretnego zadania na podstawie wywiadu ze zleceniodawcą i wszystkich podanych przez niego szczegółów.

Dostępne w naszej flocie pojazdy, takie jak podnośnik nożycowy, podest roboczy, podnośnik mobilny czy platforma robocza można wynająć do realizacji prac w Łodzi, Radomiu, Lublinie i okolicach. Udostępniamy nasze podesty i platformy robocze krótko i długoterminowo, wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów z uprawnieniami UDT.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą podnośników na gąsienicach.