Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa

Nasza firma istnieje na rynku od 1989 roku i nieustannie rozwija nie tylko swoje doświadczenie, ale również park maszynowy.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której zainteresowanie dźwigami i podnośnikami przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu usługi dźwigowe i wynajem dźwigów to nie tylko nasza codzienna praca, ale również prawdziwa pasja, której poświęcamy swój czas i zaangażowanie. Realizując usługi dla naszych klientów, wkładamy w to całe serce, ponieważ chcemy cały czas podnosić poziom naszych usług.

Stawiamy sobie ambitne cele, a najważniejszymi z nich są: satysfakcja klienta i podnoszenie jakości oferowanych usług i dostępnych w parku maszynowym pojazdów. To właśnie dlatego co najmniej raz w roku nasza flota maszyn zasilana jest o nowy pojazd o parametrach, które będą doskonałym uzupełnieniem naszej oferty.

Dźwigi i podnośniki oraz wszelkie inne pojazdy dostępne w naszej firmie posiadają wszelkie niezbędne przeglądy techniczne i obsługiwane są przez bardzo doświadczonych operatorów. Każdy z naszych pracowników posiada niezbędne kwalifikacje i cechy osobowościowe do pracy na stanowisku operatora pojazdów i maszyn podnośnikowo-dźwigowych.

Swoje usługi realizujemy przede wszystkim w Warszawie i okolicach, ale z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą firmą, z przyjemnością rozszerzamy obszar działalności o Lublin, Radom, Łódź i okoliczne miejscowości.

Naszym priorytetem jest terminowość i solidność przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Dźwigi i Podnośniki to firma otwarta na różnego rodzaju wyzwania i zlecenia. Jesteśmy gotowi do realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. Państwa satysfakcja to dla nas ogromna nagroda.

Zapraszam Państwa do współpracy: Lublin, Łódź, Radom i okolice.

Dariusz Kujawa