Mobilny żuraw wieżowy 60 metrów

Nowoczesny żuraw wieżowy mobilny Spierings SK-1265 AT-6 dostępny w usłudze wynajem mobilnych żurawi wieżowych. Sprawdź parametry żurawia.

Mobilny żuraw wieżowy 48 metrów

Mobilny żuraw wieżowy Spierings SK-598 AT-5 dostępny w usłudze wynajem mobilnych żurawi wieżowych. Sprawdź charakterystykę i parametry pojazdu.

Mobilny żuraw wieżowy 40 metrów

Nasz nowoczesny mobilny żuraw wieżowy Spierings SK-488 AT-4  dostępny w usłudze wynajem żurawi wieżowych mobilnych. Sprawdź parametry żurawia.

Mobilny żuraw wieżowy 38 metrów

Mobilny dźwig wieżowy Spierings SK-477 AT-4 dostępny w usłudze wynajem mobilnych dźwigów wieżowych. Sprawdź parametry i charakterystykę pojazdu.

Mobilny żuraw wieżowy 30 metrów

Nowoczesny mobilny dźwig wieżowy Spierings SK-365 AT-3 dostępny w usłudze wynajem wieżowych dźwigów mobilnych. Sprawdź parametry i charakterystykę dźwigu.

KORZYŚCI

Jedno zadanie – jeden człowiek

Do pełnej obsługi mobilnego żurawia wieżowego wystarczy jeden człowiek. Operator żurawia jest jednocześnie kierowcą i osobą odpowiedzialną za przygotowanie pojazdu do pracy. Do pracy żurawia mobilnego wieżowego nie potrzeba dodatkowych balastów czy elementów wysięgnika, które montowane są przy zwykłych żurawiach przez dodatkowych pracowników.

Szybkie ruchy

Mobilne żurawie wieżowe pracują zdecydowanie szybciej niż zwyczajny dźwig teleskopowy. Zmiana wysięgu odbywa się za sprawą poruszania 200 kg wózkiem, a nie podnoszeniem ciężkiego ramienia o masie przekraczającej kilkanaście ton.

Zasilanie z budowy

Niektóre z modeli mobilnych żurawi wieżowych mogą pracować dzięki zasilaniu elektrycznemu z budowy. Niezbędne jest napięcie trójfazowe 400V. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania można obniżyć koszty wynajmu, zmniejszyć hałas i przyczynić się do ochrony środowiska.

Najlepszy widok

Kabina operatora może być umiejscowiona na szczycie wieży lub w jej połowie. Gwarantuje to najlepszą widoczność i bezpieczeństwo podczas wykonywania prac.

Gotowość w 30 minut

Nasze mobilne żurawie wieżowe są gotowe do pracy w ciągu 20-30 minut, w zależności od modelu pojazdu. W szczególnych przypadkach należy doliczyć czas niezbędny do przygotowania podłoża pod podpory.

Zdalne sterowanie

Sterowanie mobilnym żurawiem wieżowym może być realizowane za pomocą zdalnego sterowania radiowego. To rozwiązanie można wykorzystać zawsze wtedy, gdy jest ono wygodniejsze i bezpieczniejsze. Rozłożenie i złożenie pojazdu również może być wykonywane przy użyciu zdalnego sterowania.

Mobilne żurawie wieżowe Lublin, Radom i Łódź

Mobilny żuraw wieżowy to najlepsze połączenie zalet tradycyjnego żurawia wieżowego i dźwigu teleskopowego. Osadzenie żurawia wieżowego na podwoziu samochodowym to krok milowy w rozwoju branży usług dźwigowych, który zapoczątkowała znana i szanowana firma SPIERINGS. Jedynie żuraw wieżowy, który może się przemieszczać, jest praktyczniejszy od stacjonarnego żurawia budowlanego. Wybierając mobilne żurawie wieżowe można zwiększyć wydajność pracy oraz jej jakość.

Coraz więcej klientów w Polsce decyduje się na wynajem mobilnych żurawi wieżowych, ponieważ ich zalety są niepodważalne.

Dlaczego warto wybrać mobilny żuraw wieżowy?

Cechą charakterystyczną dla żurawia wieżowego jest wysoka wydajność. Dzięki zastosowaniu podwozia kołowego, na którym osadzona jest wieża żurawia, mamy do czynienia z naprawdę wszechstronnym dźwigiem o możliwości poruszania się. To nowe rozwiązanie na polskim rynku. Niewiele firm posiada w swojej flocie mobilne żurawie wieżowe. Na zachodzie, głównie w Holandii, są one powszechnie wykorzystywane w większości firm specjalizujących się w nowoczesnych usługach dźwigowych.

Rozwiązanie wprowadzone przez SPIERINGS to uniwersalność, wydajność, oszczędność czasu i pieniędzy, a także wysoka precyzja i bezpieczeństwo.

Mobilne żurawie wieżowe najczęściej znajdują swoje zastosowanie w realizacji usług, w których całkowita waga przenoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. Prace tego typu stanowią około 80% wszystkich usług dźwigowych.

Aby przygotować mobilny żuraw wieżowy do pracy – potrzebny jest wyłącznie jeden pracownik – operator dźwigu. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, by pojazd samoczynnie się rozstawił w ciągu 20-30 minut. Mobilne żurawie samomontujące na podwoziu kołowym nie wymagają dodatkowych pojazdów do transportu przeciwwag, kabiny operatorskiej czy kratownicy wieży. Operator żurawia może sterować pojazdem z poziomu kabiny operatora, która może być osadzona na szczycie czy w połowie wieży, a także zdalnie, drogą radiową – za pomocą pilota.

Mobilny żuraw wieżowy na podwoziu samochodowym może płynnie zmieniać swoją lokalizację i znajdować swoje zastosowanie w kilku lokalizacjach tego samego dnia.

Mobilny żuraw wieżowy vs dźwig teleskopowy

Mobilne żurawie wieżowe Lublin, Radom i Łódź

Pierwszy mobilny żuraw wieżowy w Polsce pojawił się w naszej firmie w Warszawie. W związku z rosnącym zainteresowaniem możliwościami mobilnych dźwigów wieżowych – stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne modele. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – oferujemy mobilne żurawie wieżowe w Radomiu, Łodzi, Lublinie i okolicznych miejscowościach.

Każdy mobilny dźwig wieżowy z naszej oferty jest gotowy do pracy przy różnego rodzaju zleceniach. Nasze pojazdy sprostają nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Przy dużych zleceniach jesteśmy otwarci na współpracę w innych lokalizacjach – na terenie całego kraju. Podnosimy poziom usług dźwigowych stawiając na najlepsze mobilne żurawie wieżowe dostępne na rynku.

Zastosowanie mobilnych żurawi wieżowych

Z uwagi na bardzo dużą uniwersalność i mobilność – samochodowe dźwigi wieżowe mają bardzo szerokie zastosowanie, które dotyczy nie tylko branży budowlanej. Zwrotne mobilne żurawie wieżowe idealnie sprawdzają się w centrum miasta, w miejscach, w których tradycyjny żuraw wieżowy nie miałby możliwości rozstawienia i zakotwiczenia.

Mobilny dźwig wieżowy doskonale sprawdza się przy montażu szalunków, klimatyzacji czy rozbudowy hal. Dzięki dużemu udźwigowi i bardzo dużemu zasięgowi ramienia, nawet do 60 metrów, pojazdy te bardzo dobrze sprawdzają się w pracach przy wysokich, długich i szerokich budynkach.

Ciasne i wąskie uliczki czy gęsto zabudowane centra miast nie stanowią dla mobilnego żurawia wieżowego żadnego wyzwania.

Najczęściej mobilne żurawie wieżowe wykorzystujemy:

 • do betonowania
 • do montażu konstrukcji stalowych
 • do fundamentów
 • w przemyśle
 • do montażu hal
 • w hutach i rafineriach
 • do transportu big-bagów
 • w pracach nocnych
 • w pracach w centrum miasta
 • przy montażu szalunków
 • przy transporcie i montażu klimatyzatorów na dachach
 • w ogrodach zimowych

W trosce o sprawny przebieg prac oraz oszczędność czasu i pieniędzy, w zależności od stopnia zaawansowania oraz rodzaju i ciężaru ładunku do transportu, nasi dyspozytorzy dobiorą najbardziej optymalny model żurawia wieżowego mobilnego do realizacji danego zlecenia.

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych do 60 metrów w Łodzi, Radomiu i Lublinie

Nowoczesne samochodowe żurawie wieżowe oferują bardzo wygodną mobilność żurawia samojezdnego teleskopowego połączoną z różnorodnością zastosowania, którą charakteryzują się tradycyjne, stacjonarne żurawie wieżowe obrotowe. Naszym klientom oferujemy wynajem mobilnych żurawi wieżowych SPIERINGS wraz z profesjonalną i doświadczoną obsługą operatorską. Współpraca mobilnych żurawi wieżowych z wykwalifikowanymi operatorami pojazdów to klucz do sprawnego i bezproblemowego realizowania nawet najbardziej wymagających zleceń i zadań, z którymi zwykły dźwig czy stacjonarny żuraw wieżowy nie mogłyby sobie poradzić.

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych wykorzystywany jest głównie w branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa mieszkaniowego i prac montażowych na dachach długich i wąskich obiektów.

Mobilny żuraw wieżowy SPIERINGS może być wyposażony w dodatkowy osprzęt: kosz do betonu, samopoziomujące widły, zawiesia łańcuchowe i paskowe.

Nowoczesne samochodowe dźwigi wieżowe gwarantują wygodę i dużą oszczędność czasu. Modele SPIERINGS są gotowe do pracy w ciągu 20-30 minut! Dzięki samochodowemu podwoziu żurawie wieżowe nie wymagają dodatkowych pojazdów do transportu. Pełną obsługę dźwigu realizuje jeden pracownik – operator, który pełni także funkcję kierowcy.

Dzięki mobilności, wynajem samochodowych żurawi wieżowych możemy realizować nawet dla kilku lokalizacji i kilku zleceń w ciągu tego samego dnia. Żuraw na podwoziu kołowym może być przestawiany w zależności od potrzeb, wykonywać swoje prace w różnych miejscach.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, by zapewniać najlepsze mobilne żurawie wieżowe w Łodzi, Lublinie i Radomiu. Inwestujemy w rozwój floty naszych pojazdów, by wynajem mobilnych żurawi wieżowych realizować na najwyższym możliwym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnej i konkurencyjnej ceny naszych usług.

Radom, Lublin, Łódź i okolice – tu każdy z naszych mobilnych dźwigów wieżowych dostępny jest dla klientów indywidualnych, a także dla firm poszukujących solidnego podwykonawcy czy głównego realizatora usług dźwigowych.

Zachęcamy do kontaktu i korzystania z zaawansowanych technologicznie mobilnych żurawi wieżowych wraz z profesjonalną obsługą.