zdjecie-1-2

Podnośnik koszowy na gąsienicach 30m

Podnośnik koszowy gąsienicowy dostępny w usłudze wynajem podnośników gąsienicowych w Łodzi, Lublinie i Radomiu. Sprawdź charakterystykę i parametry techniczne podnośnika koszowego gąsienicowego.

Podnośniki koszowe gąsienicowe Łódź, Radom i Lublin

Podnośniki koszowe gąsienicowe, czyli podnośniki na gąsienicach typu spider to idealne rozwiązanie w przypadku prac montażowych, wysokościowych oraz konstrukcyjnych w trudno dostępnych miejscach i pomieszczeniach. Podnośnik gąsienicowy doskonale sprawdzi się przy realizacji usług w halach, galeriach handlowych, magazynach, a nawet w kościołach. Te niewielkie pojazdy mogą podnosić ładunki do wysokości 30 metrów, a ich zasięg boczny to aż 15 metrów od osi obrotu podnośnika gąsienicowego koszowego.

Niewielkie podnośniki na gąsienicach najczęściej realizują takie prace jak:

  • prace wysokościowe w kościołach
  • prace wysokościowe w galeriach handlowych
  • mycie i czyszczenie kościołów
  • odkurzanie kościołów i hal

Podnośnik gąsienicowy koszowy to maszyna samobieżna, którą steruje się zdalnie, drogą radiową. Dzięki temu, że podnośnik koszowy na gąsienicach jest najwęższym i najsprytniejszym podnośnikiem koszowym, znakomicie zastępuje duże, tradycyjne podnośniki koszowe wszędzie tam, gdzie nie mają one możliwości wjazdu i rozstawienia do pracy. Nasze podnośniki gąsienicowe typu spider mogą stosować napęd elektryczny z zasilaniem 230V lub z wykorzystaniem silnika spalinowego.

Podnośniki koszowe spider są gwarancją jakości, bezpieczeństwa, oszczędności czasu i pieniędzy, a także niezawodnego i płynnego działania podczas prac realizowanych wewnątrz budynków.

Wynajem podnośników koszowych na gąsienicach w Lublinie, Radomiu i Łodzi

Nasza flota maszyn i pojazdów została wzbogacona o nowoczesne podnośniki koszowe na gąsienicach, by realizować zlecenia na usługi wymagające największej precyzji i kosza osobowego wewnątrz pomieszczeń. Naszym klientom oferujemy wynajem podnośników na gąsienicach w przystępnych cenach. Nasze pojazdy wynajmujemy wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów, którzy zadbają o wysoki poziom usługi, jej precyzję oraz bezpieczeństwo.

Z przyjemnością wykonamy jednorazowe zlecenia, jak również jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę.

Naszym celem jest realizacja usług na najwyższym poziomie, ponieważ satysfakcja naszych klientów jest dla nas największą motywacją do dalszego rozwoju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a stosowane podnośniki koszowe na gąsienicach dobieramy na podstawie wstępnego wywiadu z klientem. Solidność, terminowość, bezpieczeństwo, profesjonalizm i precyzja – o te aspekty dbamy przy wykonywaniu każdego zadania!

Podnośniki koszowe gąsienicowe – wynajem w lokalizacjach: Łódź, Radom, Lublin. Krótko i długoterminowo, wraz z profesjonalną obsługą operatorską.

Zapraszamy do współpracy!