Usługi dźwigowe Lublin, Radom i Łódź

Nasza firma realizuje usługi dźwigowe dla klientów indywidualnych i dla firm poszukujących podwykonawcy czy głównego realizatora usług wykonywanych dźwigami i żurawiami samojezdnymi i samochodowymi. Oferujemy współpracę długoterminową i krótkoterminową, a żadne zlecenie nie jest dla nas niemożliwe do wykonania.

Odpowiadając na zapotrzebowanie i oczekiwania naszych zleceniodawców, usługi dźwigowe w Lublinie, Radomiu i Łodzi realizujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Naszą flotę maszyn stanowią dźwigi samochodowe i żurawie samojezdne o udźwigu do 350 ton. Stawiamy na najlepsze modele i najbardziej doświadczonych producentów dźwigów: Grove, Liebherr, Krupp czy Terex Demag. Gwarantują one solidność, niezawodność i doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji.

Nasze doświadczenie sięga ponad 30 lat działalności. Usługi dźwigowe początkowo realizowaliśmy na terenie Warszawy i okolic. Obecnie nasze usługi dźwigami i wynajem dźwigów dostępne są także w Lublinie, Łodzi i Radomiu.

Oferując usługi dźwigowe stawiamy na terminowość, solidność, bezpieczeństwo i ścisłą współpracę z klientem.

Nie obawiamy się żadnych wyzwań, zawsze staramy się spełniać oczekiwania zleceniodawcy, każdorazowo gwarantujemy podmiotowe podejście do każdego kontrahenta.

Usługi dźwigowe w Łodzi, Radomiu i Lublinie to dla nas kolejne wyzwania i możliwość jeszcze większego rozwoju. Z przyjemnością podejmujemy współpracę także w okolicznych miejscowościach.

Nasze mobilne żurawie wieżowe, dźwigi samochodowe i żurawie samojezdne są gotowe do pracy. Realizując usługi, zawsze dobieramy pojazd adekwatnie do potrzeb i wymagań związanych z danym zadaniem do wykonania.

Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa usługi dźwigowe na wysokim poziomie, z dbałością o każdy szczegół, terminowość i bezpieczeństwo.

Wynajem dźwigów w Lublinie, Radomiu i Łodzi

Nasze dźwigi oferujemy wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia UDT. Dbamy o to, by wynajem dźwigów był realizowany na najwyższym poziomie nie tylko w odniesieniu do maszyn, ale również do operatorów, którzy w naszej firmie mogą liczyć na dodatkowe szkolenia i odpowiednią praktykę.

Realizując wynajem dźwigów Lublin, Radom i Łódź stawiamy na połączenie doskonałych pojazdów dźwigowych z bogatym doświadczeniem naszych pracowników. Podnoszenie poziomu usług dźwigowych traktujemy jako naszą misję, w którą wkładamy nie tylko naszą wiedzę i umiejętności, ale również mnóstwo serca.

Jeśli interesuje Państwa wynajem dźwigów i usługi dźwigowe w naszej firmie – zachęcamy do kontaktu, a nasi dyspozytorzy z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny i klarowne warunki współpracy. Dzięki szerokiej flocie maszyn, zawsze możemy zaproponować pojazd, który doskonale poradzi sobie z danym zadaniem, jednocześnie gwarantując atrakcyjne warunki cenowe. Przy długoterminowej współpracy i dużych zleceniach jesteśmy otwarci na negocjację cen.

Wynajem dźwigów i mobilnych żurawi wieżowych Lublin, Radom i Łódź – czekamy na Państwa pytania i zachęcamy do współpracy, która z pewnością będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Kupno czy wynajem dźwigów?

Dlaczego warto wybrać wynajem dźwigów na usługi dźwigowe zamiast zakupu własnego dźwigu? Posiadanie własnego pojazdu dźwigowego ma sens wtedy, gdy jego właściciel ma zamiar realizować usługi dźwigowe dla siebie i dla swoich klientów. Dźwig, aby na siebie zarabiał, musi cały czas pracować i przynosić zyski. Sporadyczny wynajem dźwigu nie pokryje kosztów jego utrzymania: przeglądów technicznych, modernizacji i napraw, obsługi przez doświadczonego operatora czy kosztu parkowania pojazdu, gdy nie wykonuje żadnych zleceń.

Stawiając na wynajem dźwigów – mogą Państwo skorzystać z dźwigu dokładnie wtedy, gdy dźwig jest potrzebny. Wszelkie inne koszty pozostają po stronie właściciela pojazdu. Decydując się nawet na długoterminowy wynajem dźwigów wraz z obsługą operatora, będzie to ekonomiczniejsze rozwiązanie niż zakup własnej maszyny.

Jeżeli nie zamierzają Państwo otwierać firmy oferującej usługi dźwigowe i wynajem dźwigów – najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszej firmy. Jako podwykonawca sprawdzimy się doskonale – gwarantujemy, że każdy kontrahent będzie zadowolony ze współpracy.

Czekamy na telefon i… bierzemy się do pracy!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu podnośników koszowych i zwyżek z koszem osobowym