Witamy na naszej stronie internetowej! Znajdą tu Państwo mnóstwo informacji związanych z usługami dźwigowymi i podnośnikowymi, z pojazdami stosowanymi w usługach podnośnikowych i dźwigowych, a także z działalnością naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o firmie Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa. Zachęcamy również do współpracy: Łódź, Lublin, Radom i okolice. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Dźwigi i Podnośniki – kim jesteśmy?

Dźwigi i Podnośniki to firma rodzinna, która swój początek ma roku 1989. Początkowo firma należała do Krzysztofa Kujawy – od 2012 roku właścicielem jest Dariusz Kujawa. Działalność rozpoczęto w Warszawie, gdzie z roku na rok firma zyskiwała coraz większe zaufanie klientów i szacunek ze strony konkurencji.

Firma zaczynała swoją karierę w branży usług dźwigowych i podnośnikowych z jednym dźwigiem i jednym podnośnikiem. Dzięki konsekwentnie realizowanemu planowi i ambicjom nie tylko właściciela, ale również pracowników – flota maszyn z roku na rok stawała się coraz większa i coraz bardziej nowoczesna. Również zespół pracowników z roku na rok zwiększał swoją liczebność i doświadczenie.

Aktualnie flota maszyn i pojazdów w naszej firmie liczy kilkadziesiąt różnych modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych. Oferujemy dźwigi, podnośniki koszowe, mobilne żurawie wieżowe, samochody HDS, ładowarki teleskopowe i platformy robocze.

Zespół naszych pracowników to doświadczeni operatorzy z uprawnieniami UDT, dyspozytorzy, przedstawiciele handlowi, zespół mechaników, kierowcy, hakowi oraz pracownicy administracji, finansów, marketingu.

Dzięki współpracy ludzi z pojazdami – nieustannie podnosimy poziom naszych usług i realizujemy kolejne stawiane sobie cele!

Dźwigi i Podnośniki w Warszawie i województwie mazowieckim

Jak wspomnieliśmy – historia naszej firmy zaczęła się w Warszawie. Nadal jesteśmy bardzo mocno związani ze stolicą i to właśnie tam mieści się główna siedziba naszej firmy. W Warszawie każdego roku realizujemy setki zleceń, a dźwigi i podnośniki sygnowane logo PODNOSIMY.pl można zobaczyć na największych placach budowlanych, jak również w miejscu realizacji mniejszych usług.

Cieszymy się ugruntowaną pozycją i dużym szacunkiem ze strony klientów. Przez konkurencyjne firmy jesteśmy uznawani za jednego z liderów, na którym można się wzorować. To dla nas ogromny powód do dumy i motywacja do dalszego rozwoju.

Aby sprawdzić naszą ofertę na wynajem dźwigów i wynajem podnośników w Warszawie – warto odwiedzić naszą stronę firmową poświęconą działalności na Mazowszu.

Dźwigi i Podnośniki w Łodzi, Radomiu, Lublinie i okolicach

Dzięki temu, że jako jeden z celów długofalowych stawiamy sobie rozwój naszej firmy, postanowiliśmy rozszerzyć obszar działalności o nowe lokalizacje. Już od dłuższego czasu otrzymywaliśmy zlecenia z Łodzi, Lublina, Radomia i okolic. Naturalnym więc krokiem była decyzja, aby zaoferować nasze usługi klientom właśnie z tych lokalizacji. Z przyjemnością informujemy więc, że mogą Państwo korzystać z naszych usług i w pełni polegać na naszym doświadczeniu budowanym przez lata!

Dla naszych klientów, którzy chcą korzystać z niezawodnych dźwigów i podnośników w lokalizacjach takich jak Łódź, Lublin, Radom, oferujemy pełen pakiet usług i możliwości. Wszystkie maszyny z naszej floty są w pełni gotowe do pracy, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ich obsługę realizują doświadczeni operatorzy z uprawnieniami UDT. Dla każdego z naszych pracowników realizowanie usług dźwigowych i usług podnośnikowych to nie tylko praca, ale również pasja, której oddają pełne zaangażowanie. Dzięki temu współpraca naszych pojazdów z operatorami to najwyższy poziom, który gwarantuje klientom pełne zadowolenie.

Z przyjemnością realizujemy usługi dla klientów indywidualnych, a także dla firm, które poszukują dobrego podwykonawcy czy partnera w realizacji projektów.

Usługi dostępne w Łodzi, Lublinie, Radomiu i okolicach

W naszej ofercie bardzo ważne miejsce zajmują usługi dźwigowe, które realizujemy za pomocą nowoczesnych dźwigów samochodowych i żurawi samojezdnych do 350 ton udźwigu, mobilnych żurawi wieżowych o zasięgu do 60 metrów, mini dźwigów oraz znakomitych samochodów HDS, które idealnie sprawdzają się w usłudze transportu HDS. Nasze dźwigi i HDS-y można wynajmować do prac w branży budowlanej, a także do realizacji innego rodzaju usług, jak np. podnoszenie dużych silników samolotowych czy wodowanie barki.

Nasza szeroka flota podnośników koszowych czeka na zlecenia związane z pracami wysokościowymi. Wynajem podnośników koszowych w Łodzi, Radomiu, Lublinie i okolicach realizujemy krótko i długoterminowo, nie tylko dla branży budowlanej, ale również do innego rodzaju zadań. Korzystając z naszych zwyżek koszowych można chociażby wykonywać wysokościowe mycie okien, wyklejanie billboardów reklamowych, naprawę oświetlenia ulicznego czy nawet malowanie murali na ścianach wysokich budynków.

Ładowarki teleskopowe to kolejny typ pojazdów, które można wynająć w naszej firmie. Wynajem ładowarek teleskopowych realizujemy korzystając z ładowarek kołowych i obrotowych do 21 metrów zasięgu. Do każdej ładowarki gwarantujemy osprzęt dodatkowy, jak łyżki, widły, siewniki, kosiarki, pługi czy kosz osobowy. Dzięki zastosowaniu osprzętu dodatkowego nasze ładowarki teleskopowe mogą pełnić funkcję wielu innych pojazdów, jak ciągnik, podnośnik koszowy, wózek widłowy, siewnik czy nawet dźwig. Ładowarki z teleskopem można wykorzystać w budownictwie, rolnictwie, leśnictwie czy przemyśle.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z naszymi dyspozytorami, którzy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania i dopiąć szczegóły realizacji usług. Gwarantujemy wysoki poziom usług i naprawdę atrakcyjne ceny.

Jesteśmy przekonani, że z dnia na dzień nasza pozycja na rynku w Łodzi, Radomiu, Lublinie i okolicach będzie się umacniała i że grono naszych zadowolonych klientów będzie nieustannie wzrastało.

Zapraszamy do współpracy już dziś!